4 ADET İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

İstanbul Rumeli Üniversitesi Küresel Politikalar Araştırma ve Uygulama Merkezi (RUPAM) ve Trakya Kent Konseyleri Birliği Başkanı ve Tekirdağ Kent Konseyi Baikanı Dr. Yücel Ayaz arasında 4 adet Araştırma projesinde İş birliği protokolü imzaladı.

Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. H. Tamer Dodurka ve Trakya Kent Konseyleri Birliği ile Tekirdağ Kent Konseyi Başkanı Dr. Yücel Ayaz tarafından imzalanan protokol kapsamında RUPAM Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Özmen ve Araştırma Merkezi koordinatörü Murat Lehimler koordinasyonunda Gençlerde İstihdam Beklentileri Araştırma Projesi, Hemşehri Dernekleri Oryantasyon Tarama Araştırması Projesi, Kent Konseyleri Kadın Meclisleri Tarama Araştırması ve Çalıştayı ve Kıyı Kentlerinde Turizm Yönetişimi Tarama Çalıştayı projelerinde Tekirdağ ve Trakya’da araştırmalar ve bilimsel etkinlikler gerçekleştirilecek.

Projelerde İstanbul Rumeli Üniversitesi akademisyenleri ile öğrencileri görev alacak. Rumeli Üniversitesi Bilimsel Araştırma Programı tarafından da desteklenen projeler, öğrencilerin meslek ve bilim kariyerlerine önemli katkı sağlayacak. İRÜ Rektörü Prof. Dr. H. Tamer Dodurka’nın himayelerinde gerçekleşen söz konusu protokole RUPAM Personeli ve Trakya Kent Konseyleri Birliği Başkanlığı personeli katıldı.

 

TEKİRDAĞ'IN SİVİL TOPLUM GÜCÜ

 

TÜM HABERLER